IV. kcs. leány kézilabda Diákolimpia körzeti döntő

2018. január utolsó hetében rendezték meg a IV. korcsoportos leány Diákolimpiai körzeti döntőt. Egy izgalmas napnak indult. 8 órakor a csapattagoknak a Somorjai László Sportcsarnokba kellett gyülekezniük, átöltözve. A Hajdúnánási Kőrösi Csoma Sándor Református Iskola IV. korcsoportos csapatával szálltunk szembe. A meccs előtt, 8 óra 20 perckor kezdtünk el bemelegíteni.

Bemelegítés után a két csapatból a csapatkapitányok labdát választottak, amivel meccseztünk. A Bocskai csapata végezte el az első középkezdést. A Kőrösi csapata erősnek bizonyult. A mérkőzés első félidőig szoros eredmény volt 17-14 (mi javunkra). 9:30-kor kezdődött el a második félidő, ennek eredménye 19-19. A mérkőzést mivel döntetlenül nem lehetett lezárni, ezért 2×5 perces hosszabbításra került sor. A meccs végeredménye 23-22-re nyert a Kőrösi csapata. Nekünk elég volt ez az eredmény is, mert mind két Nánási csapat továbbjutott, mert a megyei elődöntő egyik csapata visszamondta a részvételét.

Készítette: Veres Boglárka